YANKILANAN LİDERLİK
YANKILANAN LİDERLİK

YANKILANAN LİDERLİK

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺170,00
İndirimli : ₺102,00

 

Yazarlar: Richard E. Boyatzis, Annie McKee

 

Değerlerle yaşayan büyük bir lider olmak mümkün mü? Peki bu liderliği sürdürülebilir kılmak nelere bağlı? Yönetim alanının önde gelen isimlerinden danışman ve yönetici koçu Richard E. Boyatzis ile Annie McKee kolları sıvayıp konuyu mercek altına alıyor.
 
Yankılanan Liderlik, iş hayatının yüksek talepleri ve baskıları karşısında liderlerin mücadelesini anlayan ve örgütlerdeki işleyişe liderlerin deneyimi üzerinden bakan nadir kitaplardan. Üstelik liderliği; akıl, kalp, ruh ve beden boyutlarıyla irdeleyen bütüncül bir yaklaşım ortaya koyuyor. Farklı alanlara ait kuramları, araştırma bulgularını ve felsefi akımların öğretilerini özgün bir biçimde harmanlayarak liderlere has bir stres türü olan güç stresinin üstesinden gelme yollarını açıklıyor. Bu hâliyle kitap, liderin kendisine ve etrafına yapabileceği zehirli etkilerin panzehrini sunuyor. Bu alandaki araştırmacılar, bulaşıcı duyguların ve yankılanmanın nasıl yönetilebileceğini öğrenecek, böylece güçlü ve olumlu ilişki-iş iklimi sağlayabilecekler.
 
Merhamet, bilinçli farkındalık ve umut vasıtasıyla stresin üstesinden gelmenin, yıpranmayı engellemenin, tükenmişliği aşmanın, kendinizi ve etrafınızı fiziksel, zihinsel, duygusal ve manevi olarak yenilemenin püf noktaları artık elinizde!

 

 

Yazarlar: Richard E. Boyatzis, Annie McKee

Çevirmen: Kenan Arıkdoğan

Basım Tarihi: Kasım 2019

Orijinal Dil: İngilizce

Sayfa Sayısı: 287

Barkod: 9786058034075

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR